Konec dopravního pekla ve Slavkově? Zatím jen částečně
Alena Grycová, Vyškovský deník úterý 10.7.2018
Ilustrační foto Autor: stock.xchng
Kolaps, peklo. Tak už několik týdnů řidiči a obyvatelé Slavkova u Brna nazývají dopravní situaci ve městě. Vše minulý týden zhoršila uzavírka křižovatky na Křenovice, která je součástí obchvatu města. „Projet Slavkovem je ve špičkách na dlouho. Například ve Špitálské ulici se stojí i tři čtvrtě hodiny,“ popsala mluvčí radnice Veronika Slámová.
15.4.2026 | Na frekventované silnici II/430 mezi Rohlenkou a Holubicemi stále platí částečná uzavírka. Dopravu tam z důvodu opravy vozovky řídí semafory.
15.6.2026 | Ve vyškovské části Dědice pokračují práce na nové prodejně Billa. V lokalitě ale vzniknou i další prodejny. Zákazníci se mohou těšit i na drogerii Teta či lékárnu AVE. Kdy otevře?