Nová stanice ve Slavkově za 35 milionů poslouží hasičům i záchranářům
Pavel Vičar, Vyškovský deník pátek 16.11.2018
Ilustrační foto Autor: stock.xchng
Ve Slavkově u Brna plánují postavit novou výjezdovou stanici záchranné služby. „Nový areál bude společným výjezdovým centrem hasičů a záchranářů Jihomoravského kraje. Původní hasičská stanice zůstane dobrovolným hasičům,“ přiblížila mluvčí radnice Veronika Slámová s tím, že se s výstavbou začne ještě letos. Hotovo by mělo být za rok.
19.2.2026 | V sobotu 7. února 2026 se v Společenském centru Bonaparte ve Slavkově u Brna uskutečnil premiérový Krojový ples, který poprvé obohatil místní plesovou sezónu.