Běžná silniční kontrola policistů se proměnila v honičku
Slavkoský zpravodaj pondělí 18.2.2019
Ilustrační foto Autor: RegionálníPortály.cz
Běžná silniční kontrola policistů většinou probíhá bez dramatických událostí, zvláště pak dopoledne v pracovní dny. Občas se však i za bílého dne promění v honičku. Tak tomu bylo i v jeden lednový den kolem osmé hodiny v Holubicích.
Na zřetelné znamení k zastavení ze strany slavkovských policistů zareagoval řidič fabie prudkých sešlápnutím plynového pedálu.Uháněl přes obec, avšak policisté jej po chvíli dostihli. Ani útěk z místa výtečníkovi nepomohl. Důvod jeho reakce vyšel najevo vzápětí. Pětatřicetiletý muž měl zákaz řízení. Navíc měl pozitivní test na užití pervitinu. Je tak podezřelý nejen z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, ale i z maření úředního rozhodnutí.
Článek byl převzat ze Slavkovského zpravodaje se souhlasem vydavatele. Titulky jsou redakční
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.
15.4.2026 | Na frekventované silnici II/430 mezi Rohlenkou a Holubicemi stále platí částečná uzavírka. Dopravu tam z důvodu opravy vozovky řídí semafory.
27.3.2026 | Kriminalisté z Vyškova objasnili sérii osmnácti případů vloupání do stavebních buněk a kontejnerů. Zlodějská skupina působila na Vyškovsku i v dalších částech Moravy.