Ve Vyškově se našla peněženka i mobil. Kde si je mohou majitelé vyzvednout?
Policie ČR čtvrtek 28.3.2019
Ilustrační foto Autor: Pixabay
Na vyškovské obvodní oddělení zavítali v tomto měsíci již tři poctiví nálezci. Na začátku března to byl muž, který našel peněženku s menší hotovostí a platební kartou. O víkendu si nevyzvednuté finanční hotovosti v bankomatu na vyškovském náměstí všiml další poctivec. Také nález odevzdal. Počátkem tohoto týdne na policii odevzdala žena nalezený mobilní telefon. Policistům se nepodařilo zjistit majitele a nález odevzdala na Turistické informační oddělení, kde je oddělení ztrát a nálezů. Tam si jej může majitel vyzvednout.
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.
29.4.2026 | Slavkovský zámek nabídl před 20 lety hned dvě výjimečné výstavy. Návštěvníci se mohli setkat s autorem oblíbeného Krtka Zdeňkem Milerem na vernisáži výstavy „Krtek dětem“ a následně obdivovat také květinovou výstavu „Z...
17.2.2026 | Téměř o 300 tisíc korun přišla seniorka z Vyškovska. Uvěřila totiž podvodníkovi, který ji po telefonu přesvědčil, že právě vyhrála hodně peněz. Místo vyplacení výhry ale žena přišla o peníze.