Muž ve Vyškově ztratil bundu, ve které měl 160 tisíc korun v hotovosti
Policie ČR pátek 3.1.2020
Ilustrační foto Autor: Public Domain Pictures
V sobotu 21. prosince kolem poledne oznámil občan Vyškova, že se předchozí večer byl bavit v jednom z vyškovských podniků a nyní zjistil ztrátu odložené pánské bundy. V ní měl nejen mobilní telefon, ale značnou finanční hotovost, asi 160 tisíc korun. Hlídka vyškovských policistů na případu pracovala dva dny. Výsledkem byl nedělní nález promočené bundy s veškerým obsahem v travnaté ploše poblíž sídliště Tyršova ve Vyškově. Policisté věci předali majiteli.
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.
27.3.2026 | Kriminalisté z Vyškova objasnili sérii osmnácti případů vloupání do stavebních buněk a kontejnerů. Zlodějská skupina působila na Vyškovsku i v dalších částech Moravy.