Firma ve Slavkově překročila limity, zaplatí sto tisíc korun
Česká inspekce životního prostředí uložila slavkovské firmě Pegas-Gonda pokutu sto tisíc korun kvůli překročení limitu spotřeby těkavých látek bez patřičného povolení.
FOTOGALERIE: Podívejte se, jak to vypadalo v podniku Istanbul Kebab, který uzavřela Potravinářská inspekce.
V Blučině začíná dlouhodobá výluka na regionálních autobusových linkách. Omezení souvisí s pokračující stavbou obchvatu.