Finanční úřad se už definitivně stěhuje do Vyškova
Od 25. května přechází Územní pracoviště ve Slavkově u Brna plně do tzv. režimu 2+2, tedy bude otevřeno vždy v pondělí a ve středu vždy od 8 do 17 hodin.
Policisté hledají svědky dvou dopravních nehod, ke kterým došlo v uplynulých dnech ve Vyškově.
Obyvatelé, kteří nejsou zapojeni do systému door to door, mohou odevzdat odpad ve sběrném dvoře Respona nebo v areálu Technických služeb Bučovice, kde jsou k dispozici kontejnery na papír, plast i kovy.