Ve Slavkově u Brna stojí nová hasičská stanice
Ve Slavkově u Brna se na konci minulého týdne uskutečnilo slavnostní otevření nové hasičské stanice. Akce se účastnil také první místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček.
Město Šlapanice se obrací na své občany s prosbou o spolupráci při údržbě veřejného prostoru. V poslední době se stále častěji setkáváme s tím, že větve stromů a keřů z přilehlých soukromých pozemků zasahují do...
Mezinárodní středoškolská soutěž Plynař roku 2026 zná vítěze: zlato vybojovala dvojice žáků Miroslav Kadlečík a Tomáš Bohunský ze Střední školy polytechnické Kyjov.