Město Slavkov promine nájemné za městské prostory
Rada města schválila dvouměsíční prominutí nájemného těm podnikatelům a provozovatelům sídlících v městských prostorách, kterých se dotkla vládní opatření související s bojem proti koronaviru.
Nebezpečné kličkování mezi cyklisty a následně jízda po chodníku. To všechno v opilosti, bez helmy a se zákazem řízení! Opilý řidič elektrokoloběžky v Dubňanech porušil hned několik předpisů.
Po dvou měsících je v Hodoníně opět tygr ussurijský, který je největší kočkovitou šelmou na světě. Ve čtvrtek přicestoval v rámci chovatelské spolupráce samec ze Zoo Hluboká. Zůstává zatím ve vnitřní expozici pavilonu...